Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wybuchowy Poszukiwacz Złota. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Wybuchowy Poszukiwacz Złota

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wybuchowy Poszukiwacz Złota"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wybuchowy Poszukiwacz Złota"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Udaj się na poszukiwanie złota w górach i niech się cały świat trzęsie od Twoich materiałów wybuchowych! Złoto, które znajdziesz mażesz załadować do swojej ciężarówki. Im więcej złota znajdziesz, tym więcej ulepszeń możesz wprowadzić w swoim mieście. Im więcej złota w gruncie, tym droższa ziemia, im więcej drzew na jakimś obszarze, tym tańszy on jest. Swoją ciężarówkę możesz ulepszyć - upgraden (większe koła, większe możliwości załadunku, silniejszy silnik), możesz też ulepszyć swą kopalnię. Ze względu na dobrą organizację miasta, różne udogodnienia, będzie pojawiać się w nim więcej ludzi, zachęcaj ich więc ciekawymi sklepami, kafejkami. Budowa domów mieszkalnych przyniesie Ci więcej pieniędzy. Im lepsze eksploziwa tym więcej złota wydobędziesz. Złoto możesz umieścić w 'drop zone'. Kiedy już znajdziesz całe złoto lub skończy Ci się benzyna, skończy się też dzień.Bądź więc oszczędny z olejem napędowym!

Sterowanie grą

Przemieszczaj budynki do miasta przeciągając je z okieka po prawej stronie ekranu. To samo robi się ze środkami wybuchowymi, następnie kliknij na 'detonate', aby doprowadzić do wybuchu. Za pomocą WASD możesz sterować swą ciężarówką.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/buildyourland/boom-townsss.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wybuchowy Poszukiwacz Złota Little Game