Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wesołe Boże Narodzenie. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Wesołe Boże Narodzenie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wesołe Boże Narodzenie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wesołe Boże Narodzenie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najprzyjemniejszy czas w roku. Wszędzie na świecie dzieci otrzymują prezenty od Gwiazdora lub rodziców. Ale dla Lidii to nie jest świąteczny czas. Lidia nie ma rodziców i nikogo, kto mógłby kupić dla niej prezent. Płacze, bo jest jej zimno i czuje się samotna. Nagle pojawia się mały aniołek. Ten aniołek chce uszczęśliwić Lydię. Aniołek udaje się na poszukiwanie prezentu dla Lydii. Czy możesz mu w tym pomóc? Tak, aby te święta stały się jednak dla dziewczynki przyjemne i wesołe.

Sterowanie grą

W szukaniu prezentów skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/happy_christmas.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wesołe Boże Narodzenie Little Game