Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Puzel Nick Jonas. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Puzel Nick Jonas

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Puzel Nick Jonas"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Puzel Nick Jonas"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze odnajdziesz 7 wspaniałych obrazków z Nickiem Jonasem. Nick jest najmłodszym członkiem popularnej grupy The Jonas Brothers. The Jonas Brothers są znani na całym świecie, a całe mnóstwo dziewczyn ma na ich punkcie bzika. Powstało nawet kilka, w których chłopcy grają główne role, mają oni nawet swoją serię filmową. Wybierz jeden z obrazków i zrób z niego piękny puzzel. Możesz ułożyć 7 różnych puzzli.

Sterowanie grą

W tę grę -puzzel z Nickiem Jonasem możesz zagra za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzles/nick_jonas_puzzle.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Puzel Nick Jonas Little Game