Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Piętrzenie Liter. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Piętrzenie Liter

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Piętrzenie Liter"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Piętrzenie Liter"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Piętrzenie liter, to wydaje się proste, ale spróbuj, a przekonasz się, że to niezłe wyzwanie! Litery muszą zostać umieszczone na jednej lub więcej małych platformach i muszą przez jakiś czas utrzymać się spiętrzone. Przy tym muszą dotknąć wszystkich gwiazd: te staną się żółte kiedy będą w kontakcie z literami. Im stabilniejsza wieża, tym większe szanse, że zaliczysz poziom. Litery możesz przekręcać na wszystkie strony, więc dobrze przemyślaj kolejność w jakiej układać będziesz litery i w jaki sposób to będziesz robić (do góry nogami, leżąco...wszystko jest możliwe). Czy uda Ci się zaliczyć wszystkie poziomy?

Sterowanie grą

Korzystaj z A/D lub ze strzałek, aby w czasie umieszczania litery nią przekręcić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/balance/alphabet_stacker.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Piętrzenie Liter Little Game