Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Znów Spóźnienie. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Znów Spóźnienie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Znów Spóźnienie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Znów Spóźnienie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Johnny, dlaczego znów się spóźniłeś? Odpowiedzi na to pytanie musi nasz bahater udzielać kilka razy na dzień! W dziwny sposób ciągle mu się nie udaje dotrzeć na miejsce na czas, czy to do pracy, czy na spotkanie z przyjaciółką, czy na wizytę u lekarza. Zagraj w tę grę i dowiedz się co tak naprawdę stoi mu na drodze od momentu, kiedy Johnny rano się obudzi. Kto wie może uda Ci się pomóc mu w szybszym i bardziej sprawnym wstaniu z łóżka i rozpoczęciu dnia! Wykonuj różne zadania we właściwej kolejności, zobaczysz, że wcale nie jest to takie łatwe! Powodzenia w tej interesującej grze!

Sterowanie grą

Do zagrania w grę point-and-click skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/johnny_why_are_you_late.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Znów Spóźnienie Little Game