Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zbuduj Most. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Zbuduj Most


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze musisz spróbować zbudować most, dzięki któremu Twoi pracownicy będą mogli przenieść materiały z drugiego ońca doliny. Najpierw musisz rozpoznać teren gdzie będziesz budować most. Kiedy przejedziesz myszką na prawą stronę ekranu będzie się on samoistnie przesuwał na prawo, to samo dzieje się po stronie lewej. Klikając na ikonkę "ontwerp" (trójkąt i linijka) po lewej stronie u góry ekranu zaczniesz budowę mostu. Twoje finanse są ograniczone. Każda część mostu kosztuje więc będziesz musiał budować mądrze. Na prawo u góry będziesz mógł zobaczyć ile jeszcze masz pieniędzy. Do dyspozycji masz dwa rodzaje elementów: "elementy do przechodzenia" i " połączenia". Połączenia są lżejsze i tańsze, ale robotnicy nie będą mogli po nich przechodzić więc musisz odpowiednio łączyć połączenia i elementy do przechodzenia. Wybierz punkt początkowy klikając na jeden z guzików. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki do momentu kiedy określisz punkt końcowy swego elementu. Kiedy jakiś element chcesz wycofać, kliknij na "deselekteerd" - po lewej stronie u góry, lub na przycisk 'delete'. Jeżeli chcesz zlikwidować wszystkie elementy kliknij na ikonkę 'clear project'.

Sterowanie grą

Sterowanie za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/guide_the_ball/cargo-bridge.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zbuduj Most Little Game