Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zbuduj Most 2. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Zbuduj Most 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zbuduj Most 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zbuduj Most 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy przypaminasz sobie grę 'Zbuduj Most' ? A może ciągle jeszcze w nią chętnie i często grywasz? Teraz można zagrać w dalszą część tej ciekawej gry logicznej! Również tutaj Twoim zadaniem jest zbudowanie mostu, po to, aby Twoi pracownicy mogli pójść po dobra znajdujące się na drugim brzegu doliny. Najpierw należy poznać teren, gdzie chcesz zbudować most. Twoje środki finansowe są ograniczone i każda część kosztuje, więc musisz sprytnie podejść do zadania. W górze po prawej zobaczysz ile pieniędzy Ci jeszcze zostało. W grze masz do wyboru: 'elementy do chodzenia' i 'łączniki'. 'Łączniki' są lżejsze i tańsze, ale pracownicy nie mogą po nich przechodzić, więc należy we właściwy sposób łączyć oba elementy. Kiedy most będzie gotowy, kliknij na stoper, aby przetestować most.

Sterowanie grą

Klikając na ikonkę 'projekt' (ekierka i linijka), po lewej w górze ekranu, zaczniesz budowę mostu. Wybierz miejsce gdzie zaczniesz budowę, klikając na jeden z węzłów. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki do momentu, kiedy określisz punkt końcowy części. Chcąc usunąć jakąś część, kliknij na ikonkę 'delete selected', u góry po lewej, lub kliknij na klawiaturze na przycisk delete. Chcąc usunąć wszystkie części, kliknij na ikonkę 'clear project'. Kliknij po prawej stronie człowieczka, kiedy chcesz, aby przesunął się na prawo, lun na lewo, kiedy zechcesz, aby przesunął się w lewo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/guide_the_ball/cargo-bridge-2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zbuduj Most 2 Little Game