Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wyzwania W Kosmosie. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Wyzwania W Kosmosie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wyzwania W Kosmosie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wyzwania W Kosmosie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twój wujek zdecydował, że musisz wreszcie zabrać się do roboty, w fabryce, którą kiedyś zbudował w przestrzeni kosmicznej. Nie masz na to zupełnie ochoty, ale nie masz wyboru: musisz się tam udać i postarać się, aby w ciągu 50 tygodni fabryka zaczęła odnosić sukcesy. Jeśli nie, to... zostaniesz zjedzony! Według rodzinnej tradycji. Postaraj się więc zakończyć misję pozostając przy życiu i zostać właścicielem kosmicznej fabryki Twego wujka! Do tego musisz postępować według pozostawionych przez niego instrukcji... Otwórz fabrykę, odkryj wszystkie produkty, zrób po 1 egzemplarzu każdego produktu i postaraj się, aby wartość fabryki się podnosiła. Dużo przyjemności w graniu w tę śmieszną grę!

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/the_waitress/spacefactory_secure.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wyzwania W Kosmosie Little Game