Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wojna Wirusów. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Wojna Wirusów


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Uratuj swój organizm napadając na wirusy i dzieki temu zapobiegając temu, aby nie wszczepiły swojego DNA do komórek! Istnieje pięć różnych komórek: komórki proste (zielone), silne (niebieskie), szybkie (czerwone), odporne (szare) i komórki (żółte), które się szybko rozmnażają. Cechy (tak zwane geny 'evolucji') jak szybkość, obronność, rozmnażanie się i siłę można na każdym poziomie podzielić tak, aby uzyskać najlepszą równowagę. Na jednego wirusa możesz napaść jednocześnie większą ilością komórek!

Sterowanie grą

W czasie łączenia komórki z wirusem trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki. Przeciągnij jednocześnie po kilku komórkach i potem przesuń na komórkę wirusa, aby dokonac napaści na wirusa za pomoca wielu komórek!

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/strategy/virus_wars.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wojna Wirusów Little Game