Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wojna Chmur. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Wojna Chmur

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej strategicznej gierce chodzi o zdobycie wszystkich chmurek, które unoszą się w powietrzu. Ty jesteś chmurką niebieską, chmurki szare są neutralne. Chmury o innych kolorach są Twoją konkurencją: również i one próbują zdobyć inne chmury i nadać im swój kolor. Zarówno Ty, jak i Twoi przeciwnicy strzelacie małymi chmurkami w stronę przeciwników, neutralnych chmur lub aliantów. Celem jest osłabić wroga i wygrać, aliantów wzmocnić, aby i oni działali w Twoim celu i wygrywali z wrogiem. Wysyłaj małe chmurki również w stronę gwiazd: to da Ci możliwość wybrania rodzaju pogody (słońce, deszcz lub pioruny), która przez jakiś czas będzie aktywna. Dzięki piorunowi można na przykład szybciej strzelać: to bardzo przydatne!

Sterowanie grą

W czasie przeciągania linii między Twoją chmurą a chmurą, którą chcesz pościąść/wzmocnić trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki. Możesz to robić jednocześnie z większą ilością chmur: w tym przypadku należy trzymać wciśniętą belkę spacji, wyselekcjonować wszystkie niebieskie chmurki i trzymać wciśnięte Ctrl, aby wystrzelić chmurki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/strategy/cloud_wars_sunny_day.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wojna Chmur Little Game