Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wielki Bohater. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Wielki Bohater

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wielki Bohater"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wielki Bohater"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przed Tobą ciekawa, podobna do Monopolu, gra, w której Twym zadaniem jest zarobić jak najwięcej pieniędzy, a przeciwników doprowadzić do bankructwa. Chodzi tu o kupowanie parceli i budowanie domów mieszkalnych i innych budynków. Podczas kiedy sam dokonujesz wyborów, robią to też Twoi przeciwnicy: musisz więc działać szybko i w przemyślany sposób! W lewym, dolnym rogu zabaczysz jakie są Twoje wyniki odnośnie domów, finansów i materiałów budowlanych. Masz możliwość również kliknięcia na ekrany przeciwników, aby zobaczyć jakie są ich wyniki. Zbieraj power-upsy, aby dzięki temu działać szybciej, lub aby zwolnić działania przeciwnika. Działkę budowlaną możesz kupić kiedy na niej staniesz i jeżeli nie jest ona jeszcze własnością innego gracza. Jeżeli należy ona już do kogoś innego, możesz z niej korzystać ale musisz płacić za wynajem. Wchodząc na własną działkę otrzymasz procenty. Działki i budynki, które posiadasz możesz z'upgradować. Pozostawaj z daleka od szpitala lub hotelu, pobyt w nich zwolni Twą działalność! Przechodząc obok banku otrzymasz 1000 dolarów, a stając na nim nawet 2000! Postaraj się skończyć grę jako największy posiadacz dóbr ziemskich w kraju!

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę skorzystaj ze strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/realastate/big-bucks1.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wielki Bohater Little Game