Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wejdź w Podziemia. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Wejdź w Podziemia

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wejdź w Podziemia"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wejdź w Podziemia"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wędruj przez świat gdzie możesz poruszać się zarówno pod jak i nad ziemią! Kiedy napotkasz przeszkody, które nie są do pokonania nad ziemią, możesz je pokonać pod ziemią i odwrotnie! Uważaj na urwiska i przedmioty z ostrymi końcami i wykorzystuj w sprytny sposób skrzynie. Niebieskie okręgi pomogą Ci zmienić siłę ciążenia w czasie skoku. Dzięki temu będziesz skakać w górę i w dół i będziesz iść dalej po suficie lub po podłodze. Spróbuj w każdym razie dojść na każdym poziomie do drzwi!

Sterowanie grą

A/D lub strzałki = poruszanie się. W lub strzałka w górę = skakanie. Belka spacji = zmiana siły ciążenia.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/go_under.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wejdź w Podziemia Little Game