Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Warstwowy Labirynt: Kolorowy Chaos. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Warstwowy Labirynt: Kolorowy Chaos

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Warstwowy Labirynt: Kolorowy Chaos"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Warstwowy Labirynt: Kolorowy Chaos"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cóż za ciekawy labirynt: z piętrami! Poza tym na każdym poziomie są kolorowe barierki, przez które możesz przejść tylko wtedy, kiedy będziesz mieć kolor tej barierki. Aby nabyć takiego koloru należy przejść przez plamę farby. Jednak ta właściwa plama zwykle nie leży na Twojej drodze, aby do niej dojść należy często zmienić piętro, aby zebrać właściwe kolory, które będą potrzebne, aby dojść do wyjścia. Gwiazdy dostarczają dodatkowych punktów, ale nie są nieodzowne. Klucze z kolei tak: bez klucza nie można otworzyć drzwi, które otwierają wyjście. Ciekawa gra logiczna, w której ważną rolę gra również szybkość reakcji!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać. Za pomocą A lub Z możesz zmieniać różne poziomy.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/maze/layer_maze_part_4_color_chaos.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Warstwowy Labirynt: Kolorowy Chaos Little Game