Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wampirskie Sztuczki. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Wampirskie Sztuczki

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wampirskie Sztuczki"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wampirskie Sztuczki"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jako wampir masz wiele mocy. Możesz się na przykład zamienić w nietoperza, ale możesz też spowodować, że zakochają się w tobie kobiety, które zrobią dla Ciebie wszystko. Masz też moc poruszania odległymi przedmiotami czy kontrolowania zwiarząt lub moc przesuwania ciężkich przedmiotów. Teraz musisz wykorzystać właściwe moce do rozwiązania właściwych problemów. Pomóż wampirowi w tym mrocznym świecie i doprowadź do pięknej kobiety o słodkiej krwi!

Sterowanie grą

Skorzystaj z myszki, aby wykorzystać daną moc, a następnie wykonać akcję.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/vampireskills.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wampirskie Sztuczki Little Game