Multumgier.pl

Grasz teraz w grę W Wieży Kontrolnej. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

W Wieży Kontrolnej


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Postaraj się, aby samoloty poprawnie wylądowały i przy tym się nie zderzyły! Samoloty mogą lądować na dwóch pasach. Kiedy zobaczysz gdzieś znak zapytania, znaczyć to będzie, że z tej strony zbliża się samolot. Kiedy samolot lecieć będzie zbyt blisko innego, pojawi się czerwonopomarańczowe kółko i ułyszysz alarm. Helikoptery mogą lądować na specjalnym (okrągłym) lądowisku, które zaznaczone jest za pomocą H. Czasami na niebie pojawi się samolot Air Force One: tym nie możesz sterować, ale możesz zaznaczyć trasę lądowania. Zbliżanie się takiego samolotu zostanie zasygnalizowane nie przez wykrzyknik ale przez czerwono-czarną ikonkę. Spróbuj bezpiecznie wylądować jak największą ilością samolotów i osiągnij jak najwyższy wynik!

Sterowanie grą

Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki, aby zaznaczyć trasę, jaką musi śledzić samolot, aby bezpiecznie wylądować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/airplane/air_traffic_chief.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - W Wieży Kontrolnej Little Game