Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Upadek Knight 2. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Upadek Knight 2


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Knight pojawił się znów w Upadku Knight 2! Pomóż mu zwalczać zło w tej opowieści-układance RPG. Znajdujesz się w świecie pełnym straszydeł, skarbów i przygód! Od czasu, kiedy nasz bohater zwalczył diabła i zdobył dziewczynę wpadł w nieco nudną rutynę. Jednak pewna znudzona Księżniczka zmusza go, aby porzucił swą nieciekawą pozycję. To nie jedyne zło, które na niego czeka...Również w tej grze jest wiele do odkrycia, cała drużyna nikczemników do zwalczenia oraz duża kolekcja przedmiotów do zbierania i używania ich. Dużo przyjemności w tej wyzywającej do działania grze.

Sterowanie grą

Kręć talerzem klikając na strzałki 'na lewo' lub 'na prawo'. Jeżeli będziesz chciał/chciała usunąć klocki, kliknij na nie, aby je zaznaczyć, a następnie jeszcze raz, aby je usunąć. Jeżeli chcesz na chwilę zatrzymać grę kliknij na P lub belkę spacji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/blocks/knightfall2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Upadek Knight 2 Little Game