Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Twój Własny Hotel. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Twój Własny Hotel

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Twój Własny Hotel"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Twój Własny Hotel"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Masz szansę zostać właścicielem nowego hotelu, pośrodku pięknego, górskiego krajobrazu! Zaczynasz od prostych rozwiązań, ale powoli orientujesz się, że potrzeby klientów są coraz większe, ale też dzięki temu dochody, kiedy posłuchasz rad klientów. Chcąc coś przebudować kliknij na młoteczek. Za pomocą ikonki z kelnerką znajdziesz nowy personel. Kliknij na balonik z tekstem, a zobaczysz ocenę klienta. Ikonka z grafiką pokaże statystyki dotyczące hotelu. Klikając na pochyloną ku górze strzałkę, zagrasz w modusie ' Selection', a klikając na czerwony krzyż, zagrasz w modusie 'Destroy'. Postaraj się, aby Twój hotel odniósł sukces i działał dalej o własnych siłach!

Sterowanie grą

W tę grę w zarządzanie zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/build_a_tower/theme-hotel.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Twój Własny Hotel Little Game