Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Topsy Turvy 2. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Topsy Turvy 2


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Topsy, który prowadzi spokojne i szczęśliwe życie w kraju Turv znajduje nagle otwór, którego nigdy wcześniej nie widział. Ponieważ jest bardzo ciekawski przechodzi przez otwór, aby zobaczyć co się za nim kryje. Nagle Topsy znajduje się w świecie bez gór, gdzie nie ma siły ciążenia i gdzie podłogi nagle stają się sufitami i na odwrót. Jedynie dzięki rozwiązywaniu zagadek ma Topsy szansę powrócić do swego starego i znajomego świata. Pomożesz mu powrócić do domu? Aby to osiągnąć musi zdobyć flagę i zebrać jak najwięcej monet!

Sterowanie grą

Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek w lewo i w prawo. Skakanie to strzałka w górę. Kiedy zaczniesz wspinać się na ścianę, zacznie poruszać się przestrzeń. Klikaj na spację, aby wykonywać różne akcje, kiedy znajdziesz się przy jakimś przedmiocie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/topsy_turvy_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Topsy Turvy 2 Little Game