Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Szalony Kubus. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Szalony Kubus

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Szalony Kubus"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Szalony Kubus"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pracujesz przy taśmie w fabryce pudeł i dzień w dzień składasz pudełka. Coś od czego można prawie zwariować, a szczególnie kiedy taśma pewnego dnia dostaje szału i zaczyna się coraz szybciej przesuwać! Coś się w Tobie załamuje i robi Ci się czarno przed oczami. Po chwili wracasz do pionu, ale w innym świecie, świecie kubusowym: wszystko wygląda jak wielkie pudło. Kubus może się przekręcać we wszystkie strony. Spróbuj wydostać sie z tego świata docierając do wyjścia (czerwono-żółto pasiaste drzwi). Po drodze napotkasz oczywiście wiele przeszkód, ale też możesz zebrać kamienie szlachetne.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo, aby chodzić, a ze strzałek w górę i w dół, aby chodzić po drabinie. Skakanie odbywa się za pomocą belki spacji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/cardboard_box_assembler.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Szalony Kubus Little Game