Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Świat Pełen Odłamków. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Świat Pełen Odłamków

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Świat Pełen Odłamków"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Świat Pełen Odłamków"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zaprowadź tego chłopca do jego mamy, której już od jakiegoś czasu nie widział. Chłopiec przemieszcza się po świecie pełnym odłamków, które pasują do siebie jak puzzle-tylko jak? Kawałki puzzla są nie do dopasowania, ale możesz przejść z chłopcem od kawałka do kawałka. Kiedy zniknie pod obrazkiem jest duża szansa, że pojawi się w innym miejscu, u góry. Niektóre kawałki leżą 'do góry nogami' co nie ułatwia sytuacji. Rozpatrz sprawy dokładnie i postaraj się, aby chłopiec za jak najmniejszą ilością ruchów dostał się do swojej mamy, a wtedy też wszystkie fragmenty puzzle nagle znajdą swoje miejsce!

Sterowanie grą

Poruszać się można za pomocą strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/fractured.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Świat Pełen Odłamków Little Game