Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Śpiące Pudełka 4. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Śpiące Pudełka 4

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Śpiące Pudełka 4"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Śpiące Pudełka 4"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To już czwarta gra z serii 'śpiące pudełka'. Również tutaj Twoim zadaniem jest obudzić śpiące pudełka. Można to zrobić rysując figury, które następnie zamienią się w kawałki drewna. Postaraj się, aby kawałki drewna bezpośrednio lub pośrednio spowodowały chwianie się pudełek. W ten sposób pudełka się przewrócą i obudzą. Łącz sprytnie ze sobą drewniane figurki, aby obudzić pudełko za jak najmniejszą ilością prób. Im dalej zajdziesz w grze, tym gra będzie stawać się bardziej skomplikowana!

Sterowanie grą

W tę grę logiczno-zręcznościową zagraj za pomocą myszki. Korzystaj z myszki do rysowania linii. Chcąc zrobić okrąg, należy w ciągu rysowania trzymać wciśniętą belkę spacji. Kliknij podwójnie na przedmiot, z którego po narysowaniu jednak chcesz zrezygnować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzles/wake-up-the-box-4.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Śpiące Pudełka 4 Little Game