Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Satanorium. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Satanorium

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Satanorium"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Satanorium"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Katherine, jej tata i mały braciszek wybierają się na wizytę u babci, mieszkającą w Horan. Kiedy zbliżają się do starego, opuszczonego sanatorium w pobliżu domu babci, nagle gaśnie silnik. Tata wysiada z samochodu, aby zobaczyć co się dzieje, a Catherine robi się niecierpliwa, że musi tak długo czekać w środku auta. Dletego decyduje się wysiąść i zajrzeć do starego sanatorium. Tam widzi nagle, w jednym ułamku sekundy dziewczynkę stojącą przed oknem i wołającą o pomoc. W międzyczasie auto zostało naprawione, a tata chce jechać dalej. Tej nocy Catherine ma straszny sen: w nim idzie przez sanatorium w czasach kiedy jeszcze było w użytku. W jednym z pomieszczeń widzi nagle dziewczynkę, która umiera! Nagle dziewczynka ta stoi przed oknem domu babci! Catherine idzie za nią i trafia do opuszczonego sanatorium, które, co zadziwiające jest strzeżone przez policjanta. Udaj się na przygodę razem z Catherine i dostań się do wnętrza budynku. Tam zaczniesz po trochę odkrywać jakie straszne rzeczy się kiedyś wydarzyły. Wyrusz najpierw na poszukiwanie przedmiotów, które mogą Ci się przydać. Te pojawią się pod 'Inventory' i mogą zostać wykorzystane w każdym momencie gry. Kliknij następnie na 'Inventory' i wybierz przedmioty, które w tym momencie potrzebujesz w Twoich strasznych poszukiwaniach. Zachowaj przede wszystkim zimną krew!

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/satanorium.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Satanorium Little Game