Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Samuraj Renga. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Samuraj Renga

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Samuraj Renga"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Samuraj Renga"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Witamy, uczniu samuraja. To Twoja ostatnia lekcja. Teraz, kiedy udało Ci się posiąść wszystkie tajniki wiedzy, została ostatnia rzecz, nad którą należy popracować: Twoje IQ! Dlatego zagraj w tę grę, aby dalej poćwiczyć swój umysł. Na każdym poziomie otzrymasz jedeń kamień. Musisz spróbować następnie umieścić go w formie po prawej stronie. Kamień często nie bedzie pasować, więc należy go odpowiednio przekręcać lub pociąć na kawałki. Ilość możliwości pocięcia kamienia jest ograniczona.

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki, aby przemieszczać kamienie i aby je przecinać. Do tego musisz poruszać myszką po gałęziach bambusa po lewej stronie lub u góry ekranu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzles/renga_samurai_final.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Samuraj Renga Little Game