Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Rozczłonkowany Człowieczek 2. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Rozczłonkowany Człowieczek 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Rozczłonkowany Człowieczek 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Rozczłonkowany Człowieczek 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przeważnie w grach platformowych musisz uważać na na noże i ostre kolce, ale w tej grze 'Rozczłonkowany Człowieczek' jest odwrotnie. Kiedy czerwony człowieczek dostanie się w pobliże kręcącego się noża zostanie rozpołowiony i podąży dalej razem ze swoim klonem. Człowieczek i jego klon moga sobie pomagać, na przykład wchodząc na siebie, kiedy to potrzebne. Kiedy jeden z klonów zginie inny klon może z niego skorzystać jak z podnóżnika, na przykład aby móc przejść po ostrzach. Uważaj na naładowane elektrycznie pola i na ostrza, te są śmiertelnie niebezpieczne! Postaraj się, aby czerwony człowieczek na każdym poziomie dotarł do drzwi przepuszczających go na następny poziom.

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek lub WASD, aby chodzić i skakać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/splitman_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Rozczłonkowany Człowieczek 2 Little Game