Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Rozbitek. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Rozbitek

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Rozbitek"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Rozbitek"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twój statek się rozbił, a Ty lądujesz na wyspie. Najpierw myślisz, że wyspa jest bezludna, ale nie, jest zamieszkana przez pozaziemskie istoty. Istoty te, aby przeżyć, potrzebują kryształu. Na wyspie jednak jest wiele innych stworzeń, które są zainteresowane kryształem i lubią sobie czasem kawałek odgryźć. Kiedy pełzające i fruwające stworzenia zjedzą zbyt wiele z kryształu, oryginalne istoty zginą! Masz możliwość szybkiego zbudowanie wież obronnych i nieszczenia wrogich owadów. Dzięki pewnym wieżom zniszczysz określony rodzaj szkodników, jednak one kosztują. Zwalczając wroga zarobisz pieniądze i dzięki temu kupisz nową broń. Zmobilizuj sie i obroń wyspę przed upadkiem.

Sterowanie grą

Strzałki służą do poruszania się, belka spacji do budowanie wież. Dzięki myszce możesz wyselekcjonować, jakie wieże chcesz zbudować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_base/castaway-island-td.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Rozbitek Little Game