Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Rock Rush 2. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Rock Rush 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Rock Rush 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Rock Rush 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
4.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

I znów wspaniała gra retro! W tej grze musisz przedrzeć sobie drogę przez kulę ziemską w poszukiwaniu zielonych diamentów. Skoro tylko coś wyciągniesz lub przemieścisz, reszta spadnie w dół. Uważaj więc, aby nie zostać zasypanym przez kamienie!

Sterowanie grą

Przesuwać się możesz za pomocą strzałek. Kombinacja strzałek z Z to wypychanie gruntu lub łapanie diamentów z odległości.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/rockrushundervaults.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Rock Rush 2 Little Game