Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Roboty Na Wysokościach. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Roboty Na Wysokościach

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Roboty Na Wysokościach"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Roboty Na Wysokościach"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Witamy w przyszłości! Na budowach nie widać już robotników ale roboty, które pracują bezbłędnie i bardzo wydajnie! Jednak mają pewnien mankament: nie znają lęku wysokości i przez to mogą spaść w otchłań. Dlatego do wysokich prac warto wysłać starsze roboty, aby sprawa stała się bardziej bezpieczna. Roboty mogą się przemieszczać z platformy na platformę za pomocą rodzaju pomarańczowego promieniowania, które można usunąć i dzięki temu dokonać zmiany miejsca. Robot magazynuje to promieniowanie w swej baterii, ale ilość miejsca jest ograniczona: może zabrać ze sobą ograniczoną ilość promieniowania. Postaraj się zabrać ze sobą to promieniowanie, bo będziesz je potrzebować na dalszej drodze.

Sterowanie grą

Kliknij, aby przemieścić robota na inną platformę i aby podnieść lub umieśćić promień.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/pipe_line/nuts_and_bolts.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Roboty Na Wysokościach Little Game