Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Przygody Cegłówki. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Przygody Cegłówki

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomarańczowa kostka z tej gy potrafi przesuwać się po szarych i kolorowych klockach. Jedynie kiedy kolorowe klocki będą wypełnione, można przez nie przeskoczyć, inaczej można się zapaść. Kolorowe klocki są zapełniane jedynie wtedy, kiedy kreska na linii czasu przesuwać się będzie po jaskrawszych kolorach: intensywnie czerwonym, mocno żółtym, jasno zielonym i jasno niebieskim. Kiedy trafi na pastelowe odcienie tych kolorów, klocki na ekranie staną się przezroczyste. Wypróbuj grę, a przekonasz się, że na początku trzeba się będzie przyzwyczaić, aby potem wspaniale pobawić się w ciekawą grę!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać zarówno za pomocą strzałek/WASD lub za pomocą myszki. W tym ostatnim przypadku, aby skoczyć, należy kliknąć.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/brick_2_new_adventures.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Przygody Cegłówki Little Game