Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Poszukiwanie Duszy. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Poszukiwanie Duszy


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Biedna figurka nie ma już na nic ochoty i skacze z brzegu kanionu. Potem wszystko staje się czarne i wydaje się, że figurka wylądowała w swego rodzaju labiryncie. Co tam miga? Wydaje się, że to gwiazda, ale to odłamki jej roztrzaskanej duszy! Figurka udaje się na poszukiwanie wszystkich fragmentów, aby odbudować swoją duszę. Przy tym potrzebuje jednak pomocy: Twojej pomocy! Przeciągasz ją przez labirynt i czasem dopasowujesz go, przeciągając odpowiednie elementy. Staraj się jednak, aby figurka (i fragmenty jej duszy) nie wypadły przy tym poza labirynt, bo trzeba będzie zaczynać od początku!

Sterowanie grą

Na początku gry należy kliknąć na strzałkę w prawo, aby skoczyć w dół. Potem korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo, aby się poruszać. Skakanie odbywa się za pomocą strzałki w górę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/soom.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Poszukiwanie Duszy Little Game