Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Poprowadź Hotel. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Poprowadź Hotel

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Poprowadź Hotel"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Poprowadź Hotel"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Otwórz hotel na dziewiczej, tropikalnej wyspie i coraz bardziej go ulepszaj! Po lewej w górze zobaczysz menu. Możesz urządzać pokoje i robić różne ulepszenia, robić kampanie reklamowe, wykorzystywać upgradesy i sprawdzać jaka jest Twoja sytuacja finansowa. W nocy możesz wykonywać różne prace, a kiedy klikniesz na 'Start day' zobaczysz jakie rezultaty zostały osiągnięte.Pokoje możesz wyposażyć w różne rzeczy, które na pewno docenią Twoi klienci: telewizja, deska do prasowania, kanapa i tak dalej. Ważne jest, aby nie zapomnieć o sprzątaczkach, które szybko posprzątają bałagan po gościach. Jeżeli tak się nie stanie kolejni goście mogą zacząć narzekać i stracisz przez to experience points. Każdego dnia dostaniesz nowe zadanie: postaraj się wykonać je jak najlepiej! Dzięki XP, które możesz zarobić można będzie wykorzystać upgradesy, które spowodują wzrost zadowolenia klientów. Postaraj się, aby hotel działał dobrze i aby goście opuszczali go zadowoleni! Konkurencja jest duża, więc staraj się, aby Twój hotel był najlepszy. Powodzenia!

Sterowanie grą

Zagraj w tę grę w zarządzanie za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/the_waitress/innkeeper.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Poprowadź Hotel Little Game