Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pomóż Mi!. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Pomóż Mi!

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomóż niebieskiemu alienowi wydostać się z ciągu korytarzy, do których przez przypadek wpadł. Dr. Boom potrafi rozbijać żółte kamienie, Mrs. Gravity może wyłączyć siłę ciążenia i pociągnąć pozaziemskie stworzenie w górę. Mr. Pull jest rodzajem magnesu, który potrafi pociągnąć swego niebieskiego przyjaciela. Niebieskie kamienie są nie do rozwalenia i siła ciążenia kręcących się klocków jest nie do zmienienia. Musisz więc dobrze przemyśleć w którym miejscu i kiedy wykorzystać różnych pomocników!

Sterowanie grą

Kliknij na aliena, aby go 'zaktywować', przeciągnij go na miejsce gdzie chcesz, aby spadł i kliknij. Kliknij ponownie, aby zaczął swoje zadania: spowodowanie wybuchu, zniesienie siły ciężkości lub ciągnięcie niebieskiego aliena.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rolling_ball/help_me.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pomóż Mi! Little Game