Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Podziemna Ucieczka. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Podziemna Ucieczka


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Uwolnij się z celi za pomocą swej magicznej broni, która potrafi robić otwory w murach i ścianach. Wejdź w miejsce, gdzie zobaczysz zielone pole ze strzałką, zostaniesz wtedy wylansowany w kierunku wskazywanym przez strzałkę. Masz możliwość chodzenia nad- jak i pod ziemią. Zmieniaj zręcznie obie możliwości i dojdź jak najdalej: czasem utkniesz gdzieś ponad ziemią, ale będziesz mieć możliwość posunąć się dalej pod ziemią.

Sterowanie grą

Korzystaj z A lub D aby chodzić, a z W aby skakać. Kiedy korzystasz ze swej magicznej broni, posłóż się myszką, aby celować i strzelać. Trzymając wtedy wciśnięty lewy przycisk myszki, wykreujesz otwór w ścianie, przez który inaczej byś się nie przedostał. Chcąc zmienić swą pozycje nad/pod ziemią, skorzystaj z myszki, kliknij tam, gdzie chcesz się znaleźć. Kiedy się na jakimś poziomie zaklinujesz, kliknij na R, aby zacząć od nowa. Za pomocą Q wrócisz do głównego menu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/p_i_g.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Podziemna Ucieczka Little Game