Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Podróż Harry'ego. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Podróż Harry'ego


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Harry, figurka, której ciało składa się z elastycznych prętów, przeżywa w tej grze podniecające przygody. A wszystko przez to, że zazdrosny ex jego przyjaciółki spowodował, że Harry wpadł do dziury kiedy gołąbki niczego nie przewidując spacerowały po ulicy. Ale, dobrze, Harry próbuje zrobić co w jego mocy i pokonać wszystkie przygody, które napotyka po drodze! Możesz mu pomóc przemieścić się dalej w świecie, w którym nagle się znalazł po upadku. Po prawej stronie w dole możesz zobaczyć różne przedmioty, które możesz przekopiować do świata Harry' ego. On będzie Ci za to bardzo wdzięczny! Uważaj na żółtą belkę w dole ekranu, bo wszystkie zadania musisz oczywiście wykonać w ograniczonym czasie. Każde zadanie ma swoje własne rozwiązanie, a nawet, czasem istnieje kilka rozwiązań jednego problemu.

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/the_harry_stick_journey.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Podróż Harry'ego Little Game