Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pike Club 2. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Pike Club 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Pike Club 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Pike Club 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pike Club to kryminalne towarzystwo, które jest w planie Cie zlikwidować, ponieważ masz jeszcze u nich dłóg, którego nie spłaciłeś. Dostajesz od nich jeszcze jedną szansę, aby rozwiązać sytuację...czy Ci się uda? W tej grze pamięciowej musisz odszukiwać identyczne klocki, aby zebrać pieniądze, potrzebne do spłaty długu. Niektórych kart lepiej nie obracać, bo możesz stracić życie!

Sterowanie grą

Kliknij na dwie karty, które według Ciebie tworzą parę.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/memory/pike_club_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pike Club 2 Little Game