Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Pies w Kąpieli. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Pies w Kąpieli

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Piesek Tony w czasie wykopywania kości strasznie się wybrudził. Dlatego jego właściciel Ashik chce Tony'ego i jego przyjaciela wykąpać i to porządnie: za pomocą węża ogrodowego! Tony i jego przyjaciel nie mają na to zbytnio ochoty i chowają się w różnych miejscach lub korzystają z różnych rzeczy jak parasoli, aby się przed wodą ochronić. Możesz pomóc Ashikowi, aby był sprytniejszy i wykonał swą pracę? Masz możliwość korzystania z windy i dzięki temu umieszczenia go wyżej, na właściwej wysokości. Zobaczysz też, że są różne przeszkody, które należy najpierw za pomocą strumienia wody przestawić. Nie marnuj wody, bo będziesz jej potrzebować do umycia piesków. Dopiero kiedy oba będą czyste i świeżutkie możesz przejść na kolejny poziom!

Sterowanie grą

Sterowanie wężem ogrodowym odbywa się za pommocą myszki. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki, aby pryskać wodą. Kliknij na W/S lub na strzałki (w górę lub w dół), aby poruszać w górę lub w dół windą.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/catch_animals/bath_your_buddy.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Pies w Kąpieli Little Game