Multumgier.pl

Grasz teraz w grę P U N K. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

P U N K


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

P U N K wędruje po labiryncie, w którym dalszą drogę zagradzają mu zielone drzwi. Na szczęście ma możliowść wystrzeliwania w stronę zamków drzwi promieni laserowych: białe klocki może napełnić czerwonym promieniem laserowym, do momentu, kiedy klocek stanie się całkiem czerwony. Można to robić również za pomocą luster, kiedy zamek znajduje się w nieosiągalny w normalny sposób miejscu. Uważaj jednak, aby nie zostać trafionym własnym promieniem, bo to jest śmiertelne!

Sterowanie grą

Poruszać się można za pomocą strzałek lub WAD. Klikaj na belkę spacji, na strzałkę w górę lub na W, aby skoczyć. Chcesz podskoczyć extra wysoko? Jeśli tak, to kliknij dwa razy po sobie na jeden z tych trzech klawiszy. Klikaj, aby strzelać i trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki chcąc wystrzelić długi promień.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/punk.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - P U N K Little Game