Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Oryginalne Sudoku. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Oryginalne Sudoku

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Oryginalne Sudoku"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Oryginalne Sudoku"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
9.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Reguły gry w sudoku są proste: wypełnij czworokąt w taki sposób, aby każdy rząd, kolumna i kwadracik 3x3 zawierały wszystkie cyfry od 1 do 9. To proste! W grze jest 75 poziomów, podzielonych na poziomy: Łatwe (1-25), Średnie (26-50) i Trudne (51-75). Czas jest mierzony, ale nie ograniczony, więc morzesz grać w swoim tempie, lub postawić sobie ograniczenia i wyzwać do gry swoich znajomych.

Sterowanie grą

Wykorzystaj klawisze ze strzałkami aby wyselekcjonować pola i wpisz numer, który pasuje według Ciebie na to miejsce. Jeżeli wpiszesz 0 opróżnisz pole. Okienka możesz również wypełnić selekcjonując myszką pola i wykorzystując cyfry pojawiające się w tabelce, która się ukarze.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/sudoku/sudoku_original.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Oryginalne Sudoku Little Game