Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Odszukaj Złoczyńcę. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Odszukaj Złoczyńcę

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Odszukaj Złoczyńcę"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Odszukaj Złoczyńcę"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

To ciekawa gra detektywistyczna, w której musisz rozszyfrować kilka zagadek kryminalnych. Na to masz jednak ograniczony czas. Klikaj na kawałki puzzla, a dzięki temu pojawią się wskazówki. Liczby na puzzlach podają ile interesujących przedmiotówjest schowanych pod graniczącymi kawałkami puzzli. Masz szansę na różnego rodzaju wskazówki: żółte mówią coś o podejrzanym, niebieskie mówią kim morderca NIE jest, a zielone z kolei kim JEST morderca. Czerwone rybki są fałszywymi wskazówkami, więc spróbuj jak najmniej na nie klikać. W tę ciekawą grę możesz zagrać w trzech różnych modusach: story mode, endless mode i duel mode. W modusie 'story' celem jest dotarcie do finału, w modusie 'endless' musisz rozwiązać niekończącą się ilość zagadek i osiągnąć jak najwyższy wynik. W modusie 'duel' o honor walczą detektyw i inspektor: mozesz tu zagrać przeciw człowiekowi lub przeciw alienowi. Dużo detektywistycznych przyjemności!

Sterowanie grą

W tę detektywistyczną grę możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/minesweeper/cluesweeper.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Odszukaj Złoczyńcę Little Game