Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Obrona Fortu. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Obrona Fortu

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Obrona Fortu"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Obrona Fortu"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Buduj forty, zaludniaj je oddziałami wojska, umieszczaj armaty i pułapki za pomocą pieniędzy, które zarobisz likwidując wroga! Strzałka pokazuje kierunek, z którego możesz spodziewać się nadejścia wroga i pokazuje też z jakich jednostek się składa. Zadbaj o to, aby bunkier zawsze był pod dobrą ochroną, bo skoro tylko zostanie zajęty, gra się skończy. Mury, które są budowane musisz szybko zapełniać żołnierzami (w tym celu musisz klikać na przycisk 'Garrison' po prawej, a następnie na 'Conscript'). Niezajęte mury mogą działać na Twoją niekorzyść! Dużo przyjemności w grze!

Sterowanie grą

Kliknij na belkę spacji, aby zwalczyć oddział. R to naprawianie, a U to upgradowanie oddziału. Skorzystaj z B aby 'zupgradować' budowlę, a na Del aby zniszczyć oddział lub budowlę. Kliknij na T, aby element obrócić.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/master_of_fortresses.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Obrona Fortu Little Game