Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Nocna Przekąska Jerry'ego. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Nocna Przekąska Jerry'ego


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Myszka Jerry lunatykuje. Czy możesz wysłać ją w odpowiednim kierunku, zaznaczając trasę strzałkami zrobionymi z sera? Zielone strzałki znikną kiedy Jerry po nich przejdzie, żółte nie. Doprowadź Jerry do kluczyka, którym otworzy drzwi. Kiedy Jerry dotknie ściany, obróci się i pójdzie dalej. Ustawiając na trasię sprężynę, Jerry może przeskoczyć przez strzałkę. Przestrzeń, po której przemieszcza się Jerry jest pełna niebezpieczeństw: dziury w podłodze, wentylatory. Jeżeli przypadkiem zetknie się z jednym z tych niebezpieczeństw, straci jedno ze swych 5 żyć. Na szczęście są też pozytywne elementy: kawałki pomarańczowego sera dostarczają np. punkty bonusowe. Jasnoniebieskie spirale, tak zwane 'teleportery' mają specjalną funkcję: potrafią wciągnąć myszkę a potem katapultować ją w innym miejscu. Kiedy uda Ci się ułożyć strzałki możesz kliknąć na zielony klawisz 'Start'. Jeżeli potrzebna będzie jakaś zmiana, kliknij na czerwony przycisk 'Reset'.

Sterowanie grą

W tę grę z Jerry możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/drop_arrows/tom_and_jerry_midnight_snack.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Nocna Przekąska Jerry'ego Little Game