Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Maluj i Uciekaj. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Maluj i Uciekaj

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Maluj i Uciekaj"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Maluj i Uciekaj"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomóż temu człowieczkowi dojść do jego przyjaciół, którzy kawałek dalej bawią się na imprezce. Człowieczek jest w posiadaniu pistoletu z farbą, który wystrzeliwuje kolory pomarańczowy i zielony. Farba ma pewną bardzo specjalną właściwość: kiedy się po niej przejdzie, przyspieszy się i ma się możliwość wyższego podskakiwania. Więc kiedy człowieczek znajdzie się przed wielką przeszkodą, musi najpierw zrobić sobie drogę z farby, bo przejście po niej pomoże mu pokonać problem. Nie używaj więcej farby niż to naprawdę potrzebne!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby przemieścić figurkę. Kliknij na E, aby uzupełnić zapas farby, lub farbę wylać i aby otworzyc drzwi. Kliknij na 1 lub 2, aby zmienić kolor (1 = pomarańczowy, 2 = zielony). Kliknij tam, gdzie chcesz coś pomalować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/the-paint-gunner.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Maluj i Uciekaj Little Game