Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Mała Wie. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Mała Wie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Mała Wie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Mała Wie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Mała figureczka, która nie wie kim jest i dokąd zmierza trafia nagle do świata pełnego niebezpieczeństw. Ostre kolce i latające potwory zagradzają przejście i figurka musi korzystać z klocków, aby przedostać się przez przeszkody. Każdy klocek, który zostanie postawiony musi być wykorzystany inaczej figurka nie będzie mogła iść dalej do wyjścia (lampka). Figurka może się 'klonować': możesz zamieniać figurki, aby sobie pomagały. Potrzeba do tego dużej porcji zręczności i logiki, bo rzeczy trzeba wykonywać w dobrej kolejności inaczej mała Wie wpadnie w problemy!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać. Kliknij na belkę spacji, aby zrobić z figurki klona, jak też, aby figurki ze sobą zamieniać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/the_little_who.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Mała Wie Little Game