Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kulkis 1.5. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Kulkis 1.5


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pomóż tej kulce utorować sobie drogę przez labirynt pełen interesujących przedmiotów jak i niebezpieczeństw. Dzięki kluczom przejdziesz do innych pomieszczeń, więc je trzeba znaleźć. Kiedy kulka trafi na plamę z farby, zmieni kolor na czerwony lub niebieski. Może ona dzięki temu powodować znikanie klocków o tym samym kolorze, więc musisz na czas zmieniać kolor. Dopasować możesz również szybkość odbijania się kulki, w zależności od tego, co znajduje się obok, pod nią lub powyżej niej. Wyzywająca i jednocześnie mocno wciągająca gra!

Sterowanie grą

Przemieszczanie kulki w prawo i w lewo odbywa się za pomocą strzałek w prawo i w lewo. Za pomocą strzałki w górę zwiększysz siłę odbijania się, za pomocą strzałki w dół siłę tę osłabisz.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/kulkis15.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kulkis 1.5 Little Game