Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Kot Światowiec. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Kot Światowiec

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Kot Światowiec"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Kot Światowiec"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten kot ma już dość siedzenia w domu i codziennego zjadania suchej karmy dla kotów. Postanawia więc wsiąść do samolotu i udać się w podróż dookoła świata. W każdym nowym kraju ma ochotę spróbować regionalnych potraw: zaczynając od hamburgera w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Możesz postarać się, aby w każdym kraju kot dostał najlepsze jedzenie? Aby to osiągnąć należy w odpowiedniej kolejności wyklikiwać przeszkody, aby jedzenie za jak najmniejszą ilością kliknięć zlądowało przy kocie, a po drodze jeszcze zderzało się z gwiazdkami. Uważaj na pola napięcia: jeżeli jedzenie na nie trafi, spali się i trzeba będzie zaczynać od nowa!

Sterowanie grą

Klikaj, aby likwidować przeszkody.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzles/cat-around-the-worlds.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Kot Światowiec Little Game