Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Karzeł i Diamenty. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Karzeł i Diamenty

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Karzeł i Diamenty"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Karzeł i Diamenty"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten karzeł pracuje w kopalni, w której poszukuje diamentów. Diament te są jednak czasem bardzo trudne do wyciągnięcia, a on jako mały człowieczek ma dodatkowe trudności. Ty jednak tak, dzięki Twoim nożycom: przecinaj łańcuchy, na których wiszą diamenty i rób tak, aby one potoczyły się do worków małego górnika. Po drodze spróbuj trafić na jak najwięcej monet, dostaniesz za to dodatkowe punkty. Uważaj, w kopalni mieszkają szczury, które zrobią wszysko, aby nie zabrano ich diamentów. Próbuj więc omijać te zwierzęta. Zadowól karła i spróbuj osiągnąć najlepszy wynik!

Sterowanie grą

Klikaj tam, gdzie chcesz przecinać łańcuchy.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect_and_avoid/rich_mine_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Karzeł i Diamenty Little Game