Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Jeszcze Jedna Przyjemność. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Jeszcze Jedna Przyjemność

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Jeszcze Jedna Przyjemność"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Jeszcze Jedna Przyjemność"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Po tym jak zgładziłeś(aś) senatora Lobe musisz teraz znaleźć sposób aby uciec. Musisz odnaleźć Pana Osobowość (Mr. Personality), który nada Ci nowe usposobienie. Sprawiaj innym przyjemność, aby zdobyć sobie przyjaciół i móc liczyć na ich pomoc w Twoich poszukiwaniach Pana Osobowości. Powodzenia!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/another_small_favor.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Jeszcze Jedna Przyjemność Little Game