Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Highhat. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Highhat

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Highhat"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Highhat"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wartość zestawu trzech kart oblicza się biorąc całkowitą wartość kart w jednym dowolnym kolorze. Więc jeżeli masz trzy karty w tym samym kolorze możesz dodać do siebie ich wartości. Jeżeli masz tylko dwie karty o tym samym kolorze, możesz je dołączyć. Możesz również użyć wartość karty nieparzystej, jeżeli jest ona wyższa niż suma dwóch innych kart. Jeżeli masz trzy różne kolory, to wartość twego zestawu jest taka jak wartość najwyższej karty. Maksymalna wartość zestawu to 31: as i dwie karty o 10 punktach o tym samym kolorze. 'Bee's Knees' to zestaw 31. As jest wart 11 punktów, króle, królowe i walety są warte 10 punktów, a wszystkie pozostałe są tyle wart ile podaje karta. Twój wynik zostanie podliczony na końcu każdej rundy. Najwyższa suma z Twego zestawu zostanie dołączona do sum z poprzednich rund.

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę skorzystaj z myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/poker/highhat.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Highhat Little Game