Multumgier.pl

Grasz teraz w grę GatherX. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

GatherX

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "GatherX"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "GatherX"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czy znasz opowieść o Sjaku i łodydze fasoli? Ta gra jest jej dalszą częścią. Sjaak zabrał ze świata olbrzymów złoto, kurę ze złotymi jajami i harfę; wszystko wydawało się spokojne do momentu, kiedy przeciął łodygę fasoli. Jednak olbrzymi odzyskali magiczną fasolę. Rzucili ją ze swego świata w chmurach na ziemię. Fasolka trafiła na ziemię i zaczęła rosnąć. Urosła z niej olbrzymia roślina, która była w drodze do nieba. Syn Sjaak'a widzi to i nie pozostaje mu nic innego jak ściąć roślinę, aby olbrzymi nie zeszli po niej na ziemię i nad nią nie zapanowali. Korzystaj z siekiery, szukaj minerałów i idź na ryby. Minerały, które znajdziesz możesz sprzedać, aby za zarobione pieniądze kupić narzedzia.

Sterowanie grą

W tę grę zagrasz za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/buildyourland/gatherx.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - GatherX Little Game