Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Fixation. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Fixation

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Fixation"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Fixation"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ta trochę dziwna, ale bardzo wyzywająca platformowa gra-puzzle. Główną postacią jest Kathryn, 'wypalona' palaczka, która jest też w stanie permamentnego stresu. Dym, który wypuszcza, może wykorzystywać w domu, w którym się znajduje, na przykład do blokowania promieni laserowych. Kathryn bardzo potrzebuje pomocy innych osobowości w grze: postaraj się pomóc jej we współpracy!

Sterowanie grą

Poruszać się możesz za pomocą A lub D lub za pomocą strzałek w lewo i w prawo. Skakanie odbywa się za pomocą W lub strzałki w górę. Chcąc skakać wyżej lub dalej, kliknij ponownie na W lub strzakę w górę, kiedy Kathryn będzie w górze. Za pomocą kursora myszki możesz zmienić kierunek dymu, który wypuszcza Kathryn.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/fixation.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Fixation Little Game