Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Epoka Kamienia Łupanego. Zagraj też w inną z gier Gry Logiczne na Multumgier !

Epoka Kamienia Łupanego

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Epoka Kamienia Łupanego"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Epoka Kamienia Łupanego"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zajrzyj do epoki kamienia łupanego i zapisz się w historii jako człowiek pierwotny! Na każdym poziomie otrzymasz zlecenia. Na przykład na poziomie wstępnym musisz przetransformować gromadkę małp w ludzi, aby zbudować pałac. Zwracaj uwagę, aby dobrze rozdzielać swoich członków plemienia między różnymi czynnościami, aby zebrać odpowiednie dochody. Kiedy będzie wam zagrażać napaść, członkowie plemienia mogą również zacząć walczyć. Im dalej w czasie zajdziesz, tym więcej technologicznych nowinek możesz używać. Zagraj jako 'Settler', jako 'Chieftain' lub jako 'Deity'. Modus 'Settler' jest najłatwiejszy, ale przynosi jednak najmniej punktów. Modus 'Deity' jest najtrudniejszy, ale masz szansę dostania bonusa: dodatkowych 30% wyniku!

Sterowanie grą

W te grę strategiczno-symulacyjną zagrasz za pomocą strzałki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/buildyourland/pre_civilization_stone_age.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Epoka Kamienia Łupanego Little Game